PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE

 NALEZNETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU 🙂


Cílem Psí školy Dajavera je především seznámit majitele Border kolií se specifiky tohoto úžasného plemene. Správně je pochopit a naučit, jak se s nimi vypořádat, aby vzájemné soužití bylo co nejvíce bezproblémové.

Rády bychom Vám přiblížily způsoby výchovy a výcviku Vašeho čtyřnohého parťáka, aby Vám doma po boku vyrůstal aktivní, zdravě sebevědomý a spokojený pes. A v případě, že se již potýkáte s nějakými zlozvyky, pokusíme se společně s Vámi najít řešení, jak se s nimi postupně vypořádat.

Ve „Start up“ kurzu o 4 lekcích se hned na první lekci dozvíte především hodně teorie o Borderkách. O tom, proč jsou, jaké jsou a také o tom, jak přistupovat k výchově a následně i k výcviku. Máme za to, že právě pochopení duše Borderky je základním kamenem pro další společný spokojený život.

Představíte nám Vašeho pejska a povíme si, zda řešíte nějaký problém a na čem byste chtěli případně pracovat. V následujících lekcích se pak zaměříme co nejvíce na praktickou výuku. Budete rozděleni do 2 skupin maximálně po 5 účastnících. Další podrobnosti se dozvíte na první lekci.

S sebou budete potřebovat pevný obojek, vodítko, pamlsky, hračku např. balónek, přetahovadlo apod. Pokud je třeba, tak  i náhubek.

Délka jedné lekce bude cca 1,5-2 hodiny.

A pokud budete u nás spokojeni, rády Vás uvidíme i na pokračovacích lekcích, které budou na Start up balíček navazovat. 

Těšíme se na Vás, Danča a Gabča

A TO JSME MY (rozklikni) 🙂

DANIELA RÁJOVÁ ZDE

MVDr. GABRIELA ZELENKOVÁ ZDE